Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜM GÖRMEK

09.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen xxx
Rüyamda erkek kardeşimi ölmüş gördüm, evde yatakta iki gün bekletmişiz, ama gömmemişiz. Sonra uyandım tekrar uyudum ve rüyanın devamında da anneme 'rüyamda kardeşimin öldüğünü gördüğümü' anlatıyordum, annemde 'kardeşimin gerçekten öldüğünü ve çoktan gömdüklerini' söylüyordu. Sonra büyük bir üzüntüyle uyandım. Bu yaşadığıma rüya içinde rüya görmek mi denir, yoksa başka birşey mi bilemiyorum ama çok ilginçti, ilk defa başıma geldi. Bu rüyadan ne anlam çıkarmalıyım?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakınlarımızın ölümlerini direk olarak haber vermezler bize. Bu nedenle kardeşiniz konusunda endişe edecek bir şey yok. Rüya içindeki rüyalar bilinçaltının alt katmanları ile ilgilidir. Yani gerçekten bir rüyanın içinden diğer katmana geçersiniz. Bilinçaltının derin katmanlarında çoğu kez endişeler, anılar, bizim hatırlamakta zorluk çektiğimiz ama alt bilinçte kazılı bulunan öğrenilmişlikler bulunur. Muhtemelen çok küçükken ölümlerle ilgili bazı tatsız şeyler duydunuz ya da yaşadınız. Siz farkında olmadan kazınmış bazı korkularınız var. Rüya bunların su yüzüne çıkmasından ibarettir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA