Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİN KOKMASI

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mühür
Merhaba. Rüyamda böyle mezarlıktayım bir kaç kişi daha var yanımda ama ölmüş insanlar mezarların altında değil üstünde yatıyorlar ve hepsi kadın, kız ve bebek ölüsü. Kimisi çıplak kimisi yarı çıplak ve bebek olan kız çocuğu kırmızı bir beze sarılı toprak üstünde çürüme evresindeler böcekler sinekler üzerlerinde ve kötübir koku var etrafta.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Biz uyku esnasında, ruhumuzu bedenimizden kısmi şekilde ayırarak ara boyuta çıkarız. Bu boyut yeni ölenlerin mekanıdır. Aslında bir yerden çok bir hal'dir. Burada yeni ölenlerin hayallerinden oluşan bulutlar vardır. Bu bulutların içine girer, onların hayallerine tanık oluruz. Gördüklerinizden onların hayalleri. Genellikle çok korkunç şeyler görürler. Anlatmak istediklerimi daha iyi anlamak için ara boyut hakkında yazdıklarımı okumanızı tavsiye ederim. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA