Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİN ARASINDA YÜRÜMEK

12.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Yanımda hiç tanımadığım asker gibi bir adam var uzun boylu vücutlu onunla el eleyiz pierlotti mezarlıklarının ordan yürüyoruz mezarlık kenarlarında hep olüler var ama kıyafetleri üzerinde kan falan yok sanki bayılmışlar gibi yürüyoruz el ele ölülerden biri konuşuyor oraya gittmeyin diye bnde Allahım bize yardım eder diyorum yürümeye devam ediyoruz ölü bir kadın başını köylü kadınlar gibi bağlamış önümüze geliyor gitmeyin oraya diyor bizi dondurmeye calışıyolar yanımdakı devamı var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devamı var yazmışsınız ama gerisi gelmemiş rüyanızın. Geldiği kadarını yorumlayayım. Medeni durumunuzu bilmiyorum, keşke bilseydim. Bu rüya güvendiğiniz ve inandığınız biri ile, ona güvenerek, belki de birbirinize güvenerek bir yola çıkacağınızı haber veriyor. Yol, genellikle kaderdir. Bu kişi ile kaderi birlikte yaşayacaksınız. Ancak yol boyunca sizi uyaran ölüler var. Bunlar muhtemelen sizin dikkatinizi çekmeye çalışan ruhsal varlıklar. Sizi uyarıyorlar ve neredeyse yalvarıyorlar. Gittiğiniz yol yalnış, canınız yanacak ya da bu dünyada olmasa da diğer alemde bu yolun acısını çekeceksiniz. Bu rüyayı not alın. Hayatınızdaki gelişmeleri bu rüyanın ışığında değerlendirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA