Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİN ARASINDA OLMAK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güneş
Merhaba iyi günler ben 3 aydır sanki öleceğim tarihi biliyormuş gibi hissetmeye başladım sanki Şubat benim sonummuş gibi ve bu süre zarfında hep ölümle ilgili rüyalar yerimi gösteriyorlar mezar başında yanmış halde elinde pis birşey kemiren birini görüyorum hep mezarlarla uğraşıyorum ölen kişileri görüyorum ve bugün eşim de akşam üzeri yattı ve daldı rüya gibi değil di ama rüya sanki dedi ama bilmiyorum dedi kulağım çınladı önce sonra karabasan gibi birşey senin ölüm tarihini verdi dedi 12 Şubat
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnsanlara kendi ölüm bilgileri verilmez ayrıca en yakınlarımızın ölüm bilgisini de alamayız. Başka bir konu; ölüm bilgisi sembollerle verilir, direk olarak tarihi asla alamazsınız. Anladığım kadarı ile siz ara boyuta çıkıyorsunuz uykunuzda. Burada yeni ölenlerin ruhları, hayaller içinde bulunur. Ve genellikle mezarlar, çamurlar, parçalanmış ölüler ya da kabusa benzer haller içinde olurlar. Siz o bölgeye geçince o hayallerin içinde kendinizi ölmek üzere hissediyorsunuz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA