Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİ GÖRMEK

26.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sera
Merhaba rüyamda bir odada büyük böyle bir odayı kaplayacak derecede masalarda oturan ama ölmüş erkekler yani adamlar vardı ve hepsinin başında da bir tabak içinde kurabiye .bana bir erkek sesi hepsi ölmüş dedi.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.umarım hayırlıdır. sonra 2.kez başka bir ruya gördüm.rüyamda 2 tane bebek vardı yeni doğan.bir erkek sesi bir tanesi ölü dedi.ölü olmayan bebeğin yüzünü dikiş ignesi ile çizdiler ve beyaz sıvı geldi yüzünden ve bebek kıpırdadı.rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yaparak ara boyuta çıkıyorsunuz. Gördükleriniz yeni ölen ruhların hayalleri. Arama bölümüne yeni ölen yazarak ara boyut hakkında yaptığım yorumları okumanızı öneririm. Diğer rüyanız da aynı şekilde ara boyutla ilgili. Ben sık sık astral seyahat yaptığınızı düşünüyorum. Bunu ara ara hissediyor olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA