Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİ GÖRMEK

09.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve tepe
Merhaba rüyamda ölü gördüm. Adamı tanımıyorum ama cenazeye gelmişim kefen yoktu üstünde giysileri vardı çenesini bağlamışlar çok korktum. Ardından vefat eden lise arkadaşımı gördüm içimden o ölmüştü nasıl geldi buraya diyorum ama biryandan onu gördüğüm için sevinip ağlıyorum yanına gittim 'kenan' dedim ben kardeşiyim dedi. Seminer gibi biyerde konuşma yaptı. Bir gecede iki ölü gördüm :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölümlerin üzerinden iki yılı aşan zamanlar geçtiyse bu rüyalar yoldan gelecek eski arkadaşları ya da onlara dair haberleri temsil eder. Ama ben vefatların daha yeni olduğunu düşünüyorum. Siz astral seyahat yaparak ara boyuta çıkmış olabilirsiniz. Bu durumda gördükleriniz ölülerin hayalleridir. Anlattığımı daha iyi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA