Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERİ GÖMMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asel.ilhan
Rüyamda emin degilim benim öldürdüğümden gömmeye calısıyorum toprak örtemiyorum çünkü yok bende karton kağıtlarla üstünü kapatıyorum ama cokerse herkes bulur görürler diyorum içimden daha sonra bir olu daha var kımıldıyor gibi yanımdaki çocuga bu kımıldadı diyorum oda onun kafasına asit gibi birşey dokuyor kafası kopuyor ve kanlar içinde görüyorum dun eski sevgilimle tartıştık beni sebessiz yere terkettiği için onun gecesinde gördüm ve çok etkilendim inşallah hayra çıkar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki anlamı olabilir. Birincisi sevgilinizi gömmeye çalışıyor olabilirsiniz. Onu kalbinizden yok etme uğraşının bir yansıması olabilir. Diğer bir yorum ile ara boyuta yeni ölenlerin mekanına çıkmış olabilirsiniz. Burası ruhların ölüme alışmaya çalıştığı bir boyuttur ve acı dolu hayaller vardır. Bu bölgeye çıktığımızda kendimizi bu hayallerin içine adapte olmuş şekilde görürüz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu konu hakkında yaptığım diğer yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA