Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜLERDEN DUA ALMAK

06.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Venus
Rüyamda gerçek hayatta ölmüş olan babannem elinde dua olduğunu düşündüğüm arapça harflerin yazılı olduğu küçük bir kağıt tutuyo ve içine küçücük bir bebekanahtarlıklardaki gibi koyuyo ve kağıdı etrafına sarıp elime tutuşturuyo şaşırıp ne olduğunu ve onunla ne yapmam gerektiğini anlayamıyorum ama önemli olduğunu ve açıp okumam gerektiğini hissediyorum ve telaşeyle ama ben şuan uyuyorum uyandığımda bu elimde olacak mı diye ısrarla bir kaç kez soruyorum yorumlarsın çok sevinirim iyi çalışmalar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz sadece bir sembol. İlahi rehberlerimiz, ölüleriminizin suretinde bize yaklaşırlar; bu, onları kabul etmemiz için bir sebeptir. Size verilen dua ve içinde sarılı bebek çok istediğiniz bir şeyin olacağını haber veriyor. Bunu size hediye etmişler. Evliyseniz ve bebek istiyorsanız gerçekten bir bebeğiniz olabilir. Ancak bebek genelde müjde demektir. Bebek beklentiniz olmasa bile başka bir beklentiniz gerçekleşecek olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA