Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜDEN SÖZLER DUYMAK

25.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Garip rüya
Rüyayı gören kız arkadașım. Babasını yillardir rüyasinda görmüyordu. En son vefaat ettiği gün görmüș ve bir de bugün.Rüyada babası sanki hapisteymiș ve eve gelmesini bekliyor camda. Babasını apartmana girerken görüyor. Apartmana girdikten sonra biraz geç giriyor eve. Sonra eve girdiğinde sarhoș olduğunu farkediyor. Geldiğinde oturuyor ve ağlamaklı bir șekilde artık ben geldim hayatinizdakileri çıkartın diyor. O an ben de annesiyle birlikte ordaymișim.arkadașim bizle göz göze geliyor ve bitiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yıllardan kastınız nedir? Eğer öleli 2-3 yılı geçmediyse arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Eğer vefatın üzerinden çok uzun yıllar geçtiyse arkadaşınızın hayatına biri girecek demektir. Babası normalde içen biri değilse bu kişi ya çok içen ya da düşüncesizce davranan biri olabilir. Hayatınızdakileri çıkartın dediğine göre arkadaşınız açısından çok önemli biri olacka bu kişi. Baba, ben geliyorum derken kendisini kastetmemiştir. Aslında arkadaşınızın yaşamını bilsem daha kolay olurdu. Evli bir kadın için bu rüya bir erkek çocuğu doğurmayı temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA