Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜDEN ŞERBET ALMAK

15.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen burak erdem
Şubatta askerim 1 aydır sürekli aynı rüyaları görüyorumdaglık biyerdeyiz yanımda ailem var dik bir yamaç var ben oraya tırmanmaya başlıyorun ailem aşagıda kalıyor dik yamacın bitisine geliyorum zorda olsa düzlüge çıkıyorum ve yukarıda vefat etmiş olan babam beni karşılıyor hoşgeldin deyip sarılıyor seni birine götürcem diyor bi karanlık magraya giriyoz yol uzun ve karanlık magaranın bitisinde ışık var ve ışıga çıkıyoruz mükemmel bi manzara babamın elinde bir bardak al bu şerbeti iç diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyayı birden çok kez gördüyseniz rüya haberci değildir. Bu yazdığınızı bir kez gördü iseniz rüyanız askerliğinizle ilgili demektir. Askerlik size çok zor geliyor, ailenizden uzaklaşmak ve yalnız başınıza kalmak konusunda endişeleriniz var. Ama merak etmeyin ilahi güçler size yardım edecke ve çabucak atlatacaksınız. Bu sürecin sonunda sizi süprizler ve ödüller bekliyor, sakın bunu unutmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA