Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜDEN BİR ŞEY ALMAK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Yengem rüyasında dayımların bahçesinde olduğumuzu görmüş.Ben elimde 3 adet davetiye ile geliyormuşum.Onları bir yere asıyormuşum,bizimkiler neden asıyosun diyolarmış yengemde düğün bu olur o kadar diyomuş.Dayımlar bahçeye yeşil soğan ekiyolarmış,sonra yengem namaz kılarken ölmüş olan annanemyengemin kayınvalidesiönüne bir elma bir portakal bırakmış,yengemde namazı bozduracaktı sonra verseydi ya diyomuş içinden.Daha sonrada ölmüş olan kendi annesinin beyaz pullu bir elbiseyle geldiğini görmüş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bir teklif alabilirsiniz ve bunu ilan edebilirsiniz. Ya da dayınıza ve o aileye bir teklifte bulunabilirsiniz. Dayınızın soğan ekmesi sıkıntılı, üzüntülü bir durum yaşayacaklarının habercisi aslında. Yengenizin kayınvalidesi beklenmedik kısmetler elde edecek. Bunlardan yengeniz de faydalanabilir. Biraz sabır lazım sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA