Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜDEN BAZI ŞEYLER DUYMAK

25.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dolunay
Rüyamda dedemi gördüm. 2014 Aralık'ta hastalık yüzünden vefat etmişti.Rüyamda bütün herkes bahçede oturuyordu.Bende yanlarına gittim.Bi baktım dedem orda.Şaşırdım. Gözlerim parladı sevindim onu görünce. Dede dedim.Adımı söyledi.Gel dedi.Sağ tarafına geçtim.Bana bul dedi. Kimi bulayim dede dedim. Yine bul dedi.kimi bulayım dedim.Bana bunu yapanı bul dedi.Sonra kayboldu.Ağlamaya başladım. Rüyamda aklımda bir adam var sanki onu bulacakmışım gibi koştum.Ama adamı bulamadım.Sonrada uyandım.Tabiri?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedenizin vefatından ya da hastalığından biri mi sorumlu acaba? Dedenizin ruhu henüz bir ara boyutta ve size oradan ulaşıyor. Dünya ile olan ilgisini tamamen kopartınca, ölümü idrak edip hesaplaşmalarını bitirince ölüler katına çıkacak. Bu süreçte biz onların hayallerinin içinden geçeriz ve onlarla konuşabiliriz. Dedeniz gerçekten de sizden suçluyu bulmanızı istemiş. Ama bu durum neyi içeriyor bilemem. Ailenizle bir konuşun bence. Bu arada ara boyut hakkındaki yorumlarımı, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA