Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜ İNSANLAR GÖRMEK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kemun kemun
Sevgili Kahin, gece 3-4 gibi uyku uyanıklık arasında, bütün bedenimde karıncalanma vardı.Yatağımın üzerinde 50'li yaşlarda bir kadın gördüm. Bana kızıyordu.Bir an gitmesini istedim ama gitmedi.Çok sinirlendi. Sinirlenince formu bozuldu kadının.Bedenin bir tarafı mavi tozlara dönüştü.Nedense kadının ölmüş olduğunu düşündüm. Kulağına doğru eğilip üç kez "sen öldün" dedim. Bunu duyunca çok şaşırdı ve yüzüme bakakaldı. Sonra kayboldu. Ben de uykumdan uyanabildim. yorum için teşekkürler sevgiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aynı mekanda diğer boyuta geçmişsiniz. Astral seyahat yapmışsınız, bedeninizin karıncalanması bu yüzden. Gördüğünüz kişi yeni ölen biri. Form, onun kendi yarattığı bir şey, dikkatini toplamayı bıraktığında formu da bozulmuş. Astral seyahat hakkında yazdıklarımı okursunuz. Ayrıca diğer boyut hakkında yazdıklarımı da mutlaka okuyun. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarıma ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA