Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜ İLE GİTMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen saniye göl
Rüyamda bir vapura bindik sonra bizi vapur deniz üstünde bir köprüde indirdi köprü üzerinde ölmüş olan ananem üç teyzem annem ve ben vardık teyzemlerle ananem bir anda gittiler anneme sorduğumda onlar köprüyü geçti dedi bende koşmaya başladım köprü sallandı annemden baya uzaklaştım annem koşma kızım nereye gidiyorsun bensiz beni bekle dedi ve annemi bekledim köprünün altından su akıyordu tertemiz sonra indik ve sokağa girdik ve sokaktan çıkınca da bir denize ulaştık annemle su tertemizdi masmavi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı durumlarda bir vefat haberini simgeleyebilir ama birden çok kişi anneannenizle gitmiş; bu durumda bir durum değişikliği yaşanacak olmalı. Eğer anneanneniz vefat edeli iki yoldan az olduysa arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Köprüden geçmek de yaşam değişikliğini simgeler. Teyzelerinizin daha önceden yaşadıkları durum değişikliklerini şimdi siz ve anneniz yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA