Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜ EVİNDEN ÇUVAL ÇIKARTMAK

16.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melih bey
Yorumlarınızı çok beğeniyorum. Rüyamda bayram günü dışarda kuzenler ve eşimle dururken yağmur başlıyor.çadır var üzerimizde ama kenardan gelen yağmur damlaları ıslatıyor bizi. 3 sene önce ölen dedem ve anneannemin evine dedemin öldüğü haberini alıp gidiyorum. Giderken dedemin hayattaki kız kardeşinin kızlarını görüyorum. Apartman kapısından girerken bodrumdan çıkan ölmüş anneannem ve dedemin hayatta olan kız kardeşi çuvallarla kapıdan çıkıp gitti. ev Kapısının kilidi yoktu takmaya uğraşıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birlikte olduğunuz insanlarla bazı şeyleri güvenceye almışsınız ya da siz öyle sanıyorsunuz. Ancak ölünün evinden çıkan eşyalar eskiye dönük bir kısmetin, bilinmeyen bir mirasın talan edilmesini temsil ediyor. Sizin arkanızdan iş çeviriyor olmalılar. Bu arada güzel eleştirileriniz için çok teşekkür ederim, umarım yardımım dokunuyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA