Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜ BALIK GÖRMEK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Müşavir
Rüyamda corba içtiğimi hatırlıyorum işkembe veya paça tarzı çorbalardandı başka bi rüyamda balık tutmaya çalıştığımı ama oltamın küçük olduğunu ve oltayı yukarı kaldırdığımda sadece balıkların başı var vucudu yok sonra kuzenim bana büyük olta veriyo ama daha balık tutamadan kaçıyorum birileri bizi yakalamaya çalışıyo baya bi kaçıyorum en sonunda beni biri yakalıyo bide balık tutarken kenarda 1 kasa ölmüş balık gördüm onları hep kenara atmışlar şimdiden sağolun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaybedilmiş şanslar var ve şimdi önünüze çıkacak yeni fırsatlar. Ama siz tecrübesizsiniz ve ayağınıza gelen kısmetleri değerlendiremeyebilirsiniz ya da başkaları elinizdekinin bir kısmını alabilir. Kararsızlıklar ve korkularınız size engel olmasın, bu kez şansınız yüksek, kısmetleri değerlendirmek için size yardım da edilecek üstelik. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA