Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞLERİMİZİ GÖRMEK

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sümer
Dedem geçen sene nisan ayında öldü ve biz konuşmuyorduk öldükten 2 3 ay sonra rüyama girdi. Ben dedemin evine gittim koridoorda bişeyler yapıyordu bende dede ben geldim dedim neden geldin dedi sinirli bi şekilde ve tekrardan iyi ettin dedi tebessüm ederek sonra salona geçtik ateşi sobayı yakıyordu o ara kalktı ve koridoora tekrar gitti o anda bende eve gitmek için kapıya yöneldim ki dedem koridoordan gelip bana balık ağı attı bunlar senin dedi ve ağa takılı 2 anahtarlık ger birinde 3 anhtr vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ölmüşlerimizi görmek..Dedenizin vefatı çok yeni. Onun olduğu rüyalar bu aşamada haberci olmazlar. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Öldükten sonra ruhların yolculuğu hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Dedeniz size bir şey bırakmak istemiş olmalı. Deniz kıyısında bir ev varsa mirasçılarının bundan faydalanmasını istemiş olabilir. Ayrıca size olan kırgınlığı da geçmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA