Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞLERİMİZİ GÖRMEK

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asena
Rüyamda pencerenin önünde küçük Bir kasede süt sogutuyordum.sut sıcaktı ama yüzü kaymak tutulmuştu.sonra ilerden ölmüş olan dedem göründü ve eve doğru yaklaştı.amcam görünce çok korktu.ona sopa ile vurdu.sonra babaannem amcamı durdurdu.Halam ile evlerimiz arsinda bi kaç metre var.sinirli bir şekilde halamı çağırdı.Ve eve gidip oturdu.halam dizinin dibinde ağlamaya başladı.sonra babaannem geldi ve dedem küfür ederek sütüm nerde sütumu getir dedi ben de dede sütünü ben iciricem dedim ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedenizin vefatının üzerinden iki seneden çok bir zaman geçtiğini varsayarak yorumluyorum. Eğer böyle değilse, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Bir para ya da maddi kısmet nedeniyle aile içinde bazı anlaşmazlıklar yaşanacak. Halanız üzülecek, amcanız, sağ olsaydı dedenizin kızacağı şekilde davranacak, adeta vasiyetlere ihanet edecek diyeyim. Babaanneniz de amcanıza kızacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA