Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI HASTA GÖRMEK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
Felç sebebiyle ölen babamı gördüm.sırt üstü yatıyor ölmeden önce babama çok eziyet edip üzen erkek kardeşimin adını çağırıyor ama o orada yok.sonhali gibi çok zayıf ve tekerlekli sandalyede görüyorum hemen.ben ilerdeyim beni görüyomu bilmiyorum beni çağırıyor hemen yanına gidip oturuyorum elimi omzuna koyup kafamı kafasına yaslıyorum aşırı ateşli.doktor başucumda hasta yaklaşmayın sizede geçer diyo.hemşire başka bi odaya götürüyo. az sonra ölür çok kötü diye ağlıyorum.gözleri kanlı bedeni sarı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız öleli iki yıldan az oluysa ki öyle olduğunu düşünüyorum, onun ruhu şu anda ara bir boyutta. Bu boyut ruhlar için hayaller alemidir. Dünya yaşamlarını yargılar ve ölümü idrak etmeye çalışırlar. Çok eziyet çekmiş ruhlar için burası tedavi merkezidir aynı zamanda. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta kısmi ziyaretler yapar ve sevdiklerimizin ruhlarının çekim alanına gireriz. Onların hayallerinin içinde yer alırız ve hissettiklerini görürüz, hissederiz. Siz de babanızın hayal alanına girmişsiniz. Sanırım bedensizliğe henüz alışamamış; çok yeni ölüm olduğunu düşünüyorum. Eğer eski ise o zaman arama bölümüne ağlamak yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı öneririm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA