Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI GÖRMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilksen bağcı
Rüyamda 3 sene önce kanserden vefat eden kayınvalidemi gördüm. çok sağlıklı,güzel ve mutluydu.o halde görünce iyileştinmi dedim oda iyi olduğunu söyledi.onun kullandığı bir paspas varmış bunu komşuya verme ben bunu buraya serip kullanırım dedi.rüyadan sonra öğrendimki gerçektente öyle bir paspası varmış.acaba bana birşeymi demek istedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de onun ruhu ile konuşmuşsunuz. Ölenlerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık 2-3 yıl kadar bir ara boyutta kalırlar. Burası bir hayal alemidir ve biz bu boyutta onları görebiliriz, konuşabiliriz. Bir süre sonra ölüler katına çıkacak kayınvalideniz ve onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Mutlu olması, çilesini doldurduğunu, vicdani yüzleşmesini tamamladığını haber veriyor. Ama hala ölümü idrak edememiş olmalı dünyevi konularla ilgileniyor. Yeni ölenlerle ve ara boyutla ilgili çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA