Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI GÖRMEK

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SeçkinAtabey
Geçmişte yöneticisi olduğum şehre gelmişim. Deniz kenarındaki lojmanda tadilat yapılmış. İstanbul Üniversitesinin giriş kapısı gibi bir bahçe kapısı yapılmış. Odaları karşı tepede. Merhum babam otoyu kullanarak odalara gittik. Yolda halamın kızının koluna aracın yanaynası çarptı. Şoför yerine geçtim.Yaşlanmışsın dedim. Odaya girdik oturduk. Sağlık bakanı nı sözde geçmişte iyiliği olmuş. Şehrin Sağlık müdürü için rica etmiş. Ben deden karıştın artık vefa kalmadı boş yere refüze olacaksın dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski çalıştığınız yerden bazı tanıdıklarınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı konular konuşulacak ve karar yetkisini elinize alacaksınız. Bu arada bana astral seyahat sormuşsunuz. Bunu çok sk yapıyoruz zaten ama yarı bilinçli yapmak zor bir şey. Size anlatılan şekilde yeniden deneyin. Bir kez yaptıysanız yeniden yapmanız çok daha kolay olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA