Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI GÖRMEK

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Annem ve kardeşimle alışverişe gidiyoruz.Avm gibi bir yer.Ve labirent gibi adeta.Bütün ürünler eski.Elimize alıp alıp bırakıyoruz.Ve sonunda hiçbir şey almadan dönüyoruz eve.Evde kanepede ölmüş olan büyükbabam oturuyor.Sıkıntılı,huzursuz.Kilo almış.Bizden bir şey istemişte almamışız.Anneme kızacak şimdi diyorum,öylece büyükbabama bakıyorum.Üstündeki penyeyi çıkarıyor büyükbabam.Annem hiç umursamıyor onu gelip geçiyor yanından,suratı güleç.Büyükbabamsa sadece bakıyor sıkıntılı bir şekilde etrafa.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek neşenizi kaybetmişsiniz nedense. Bazı olaylar sizi germiş olabilir ya da bir çıkmazın içinde olabilirsiniz. Ailevi bazı sorunlar gündeme gelecek, belki de bu sıkıntılı durumla ilgilidir. Anneniz durumu önemsemiyormuş gibi davranacak. Ama bu tavır olayların daha fazla büyümesine neden olabilir. Ben rüyayı, dedenizin vefatının üzerinden iki yıldan fazla zaman geçtiğini düşünerek yorumladım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA