Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZI GÖRMEK

01.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asude
Rüyamda, hiç görmediğim dedemin ölüyken dirilip yatakta hasta yattığını gördüm. ona sorular sordum ama hiç konuşmadı bazı şeylere başıyla cevap verdi. Annanemde o şekilde ölüyken bi anda yaşamaya başladılar. fakat ben daha çok dedemle ilgilendim. ama anlatıldığı gibi ak sakallı nur yüzlü değilde zayıf hafif esmerdi. çocuğum olursa adını dedemin ismini koyacaktım kayınvalideminde sevdiği bir isim.. fakat dedemin bunu isteyip istemediğini anlayamadım.belkide istemiyordu.aydınlatırsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mutlaka size bir şey anlatmak için rüyanıza girmiştir. Aslında uzun zaman önce ölen insanlar rüyalarda bizin ruhsal rehberleriminin büründüğü suretlerdir. Dikkat çekmek için size yakın, ölmüş insanların suretlerini kullanırlar. Ona neler sorduğunuzu ve başıyla verdiği cevapları hatırlamaya çalışın. Hiç bir şey hatırlayamıyorsanız yoldan gelecek önemli haberleri beklemeye odaklanın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA