Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ YAKININI GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dede ve zeytin
Merhaba rüyamda ölmüş olan dedemi bizim evde gördüm.Ve yanında yiğeni vardı annemin halasinin oğlu engin abi vardı.Sonra ben uyuyordum engin abi ile dedem bizim balkondaydilar.Engin abi geldi benim odama beni uyandirdı.Deden zeytin istiyor dedi.o saatte akşam üzeri gibiydi.Ama zeytin kaliteli olsun dedi.Ben almaya gittim fakat aklıma bir sürü soru takıldı acaba kaç kiloluk ve ne kadarlık alıcaktım diye...Daha sonra bakkaldaki zeytini veren abi 200lira zeytinler için.Fakat zeytinlerin içinde peynirlerde karışmış gibiydi bakkaldeyken.Daha sonra eve geldiğimde 50 liralık aldığımı dedeme söyledim.50 liralık aldim dede dedim.Daha sonra engin abi ve dedem sanırım bir yere gittiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA