Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLMÜŞ OLMAK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sena
Rüyamda Hristiyanlar ile Budistler savaş halindeler. Ben rüyamda ölmüşüm ama maddi olarak bedenim yaşamaya devam ediyor gibiydi. Hristiyan hastanesindeyim ve yatakhaneler var. Üzerimde yırtık gelinlik var ve biraz meczup gibiyim. Bana bu odada kalacaksın diyorlar,kıyafetler burda ihtiyacın olursa Renkler Kitabı şurada diyorlar. Rafta yeşil kapaklı eski dini bir kitabı göstererek.Oda bebekler için,bir sürü bebek var,boş yataklardan biri de benim. Arkadaşım ben öldüm diye içmeye gitmiş üzüntüden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta, ölülerin ruhlarının arasına gitmişsiniz. Astral seyahat ile uyku esnasında bu bölgeye geçebiliyoruz. Burası yeni ölen ruhların bölgesidir. Ve aslında bir mekan değil, bir hal'dir. Burası hayaller alemidir diyebilirim. Biz burada diğer ruhların hayallerinin içinden geçeriz ve kendimizi o hayale adapte ederiz. Sizin yaşadığınız durum budur. Bedeninizden ayrıldığınız ve ölüler arasında olduğunuz için kendinizi ölmüş hissetmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA