Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevda
Ruyamda ölmek istiyordum biri yanima geliyordu öleceksin ve nefes vereceksin dedi birden kendimi kaybettim yere düştüm havaya baktim ve yere bakip nefes verdim ve sanki huzura ermiş gibi oldum daha önceki bir ruyamdada birisi öl ve uyan diyordu neden surekli ölmemi istiyorum ve de ölümümü istiyorlar?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıyorsunuz ama o kadar şaşkın ki ruhunuz öldüğünü düşünüyor. Astral seyahat yapmaya ilk başladığımız zamanlarda hep aynı hisleri duyarız. Ölmenin bir benzeridir aslında; çünkü ruh bedeni terk eder ama tek fark gümüş kordon dediğimiz adeta göbek bağına benzer süptil bir bağ ile bedene bağlıdır aslında. Gümüş kordon kopunca gerçekten ölürüz. Siz astral seyahate çıkınca ara boyuttaki ölülerin ve varlıkların dikkatini çekiyorsunuz. Aslında size oyun oynuyorlar. Astral seyahat daha önce yapar mıydınız? İnternette bununla ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA