Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

08.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatmagndzz
Rüyamda ölmüşüm herşeyim yapılmış gömülmüşüm herkez dagılmak üzere ben kuzenimi görüyorum onun önünü kesiyorum tırnaklarmda oje var kırmızı ojelerim gerçektede sürülü olan. Kuzenime beni böylemi gönderdiniz diyorum tırnaklarımı gösteriyorum bunları temizlemedenmi gömdünüz beni diyorum. Kuzenmde hatırlamıyorum diyo bende ne olur hatırla diyorum ellerimi gösteriyorum beni böyle gömmediniz böyle göndermediniz dimi diyorum. Ağlamıyorum ama çok üzgünüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızda ojelerimle ölürsem, abdestsiz ölürsem korkuları var sanırım. Ya da öğrenilmiş bir takım korkular belleğinizin derinlerinde kaygı oluşturmuş. Bizler öldüğümüzde kendi inançlarımızla sınanırız. Müslüman olmayan biri kılmadığı namazlar için endişelenmez mesela ve o konuda da sınanmaz. Dini bazı korkular bu dünyadaki yaşamımızı etkiler. Bir yönden iyi olsa da çok kafamıza takarsak azap haline gelebilir. Gördüğünüz bir bilinçaltı rüyası. Merak etmeyin ölmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA