Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

28.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve ynd
Ablamin öldüğünü gördüm ve haberi anneme telefonda verdim ağlayarak.ablamin evine gittim annem babam kardeşim ve henüz 11 aylık olan yigenim ordaydikhepimiz ağlıyorduk.Ablamı kefene koymuşlar evinin salonunun ortasında yüzü kapalı yatıyordu.Sonra yigenimi ablamin ayak ucuna yatırdık uyumaya başladı bir süre sonra yigenim kipirdanip uyandı o sırada ablam kipirdandi ve yüzünü açtı.Abla sen öldün dedim ablamda oğlumla bağımız var o birakirsa yarin kesin öleceğim dedi.Ama agzinin ici kahverengiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysanız bu rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölüne ağlamak yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı önderirim. Eğer böyle değilse bu rüya ablanızın bir badire atlatacağını ve muhtemelen iç organ rahatsızlıkları ile ilgili sorunlar yaşayacağını gösteriyor bu rüya. Neyse ki ona bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA