Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra
Rüyamda arabayı almıştım ve gitmeye çalışıyorduma ama araba geri ileri gidiyor bir türlü yola sokamıyordum.yanımda annemde vardı. tam arabayı yola çıkarmayı başarmış ilerleyecekken önüme bir beton mikseri şeklinde kamyon çıkıyor ve kaza yapıyorum o arkasındaki silindir şeklindeki mikser benim olduğum tarafa düşüyor araba hurda oluyor.hiçbir acı hissetmiyorum kesin öldüm diyorum sonra kendimi ucu bucağı olmayan bembeyaz biryerde görüyorum.ölüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölmeden önceki kısım haberci. Bu rüya yanlış bir kararın sizin hayatınızı değiştirebileceğini söylüyor. Sizden güçlü ve sağlam insanların girişimlerinin önüne çıkınca sizin hayatınızda büyük bir travma yaşanabilir. Karar alırken çok dikkat edin, yolunda gitmeyen konularda ısrar etmeyi bırakın, başka seçenekleri deneyin. Öldüğünüz kısımda ise rüyanın ağır travmatik etkisi ile ruhunuzu bedeninizden ayırmışsınız. Buna astral seyahat deniyor. Eğer astral seyahat konusunda yeterince bilginiz yoksa arama bölümüne "astral" yazarak çıkan yorumlarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA