Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

26.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yıldız
Rüyamda iş yerindeyim.Bana öldüğümü söylüyorlar.Ben gülüyorum öldüysen sizlerle nasıl konuşuyorum diye soruyorum.Bir adam mavi gömlekli bende bir numara istiyor sonra bana sen cin diyor ben ve görümceme araba çarpmış o benden önce ölmüş yeşillikler arasında eşim ve diğer kişilerle konuşurken görümcem geliyor.Öldük diyorum ona gülüyorum.Gömülürken ölmediğimi anladılar diyorum. Çok ilginç bir rüya oldu ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler uyuduğumuzda astral seyahat yapar ve diğer boyuta geçeriz. Bu boyut hayaller katıdır. Ne düşünürsek o anda tiyatro gibi sahnelenir. Biz maddeye bağlı kaldığımız süreçte bu boyutu da, ruhun yeteneklerini de unuturuz. Bu nedenle astral seyahat yarı bilinçli halde olan ruha ölüm gibi gelir. Siz diğer boyuta geçmişsiniz ve hem kendi hayallerinizle hem de diğer boyut varlıkları ile olmuşsunuz. Görümceniz hayalinizde olabileceği gibi astral boyutta gerçekten de karşılaşmış olabilirsiniz. Çünkü bizler aynı ruh ailelerden gelerek dünyada akraba oluruz. Astral boyuta çıktığımızda da birbirimizi buluruz. Eüer astral seyahat konusunda bilginiz yoksa arama bölümüne "astral" yazarak yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA