Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

17.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hasret kusu
Istihare: ailem ile birlikte benim evine gidioruz esyalari toplamak icin kocami goruyorum cebimden corap cikiyor ona veriyorum oda bana geri veriyor sonra iki tane tepsi vardi biri cam biri beyaz porselen beyaz olanini goturuyordum kocam bana ofkeliydi sonra yolda ailemle giderken seytan gordum. bizi ayiran o seytani yok etmek icin ugrasan bi kadin var yanindada. seytan gozlerimin icine bakti bende ona kotu baktim ve öldü arkamizdan kocam geliyordu oda yere dusup öldü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz kocanızı sıkmışsınız o da sizi sıkmış. Ancak sorunu önce siz başlatmışsınız. Sonra da bunu başkalarının yaptığını düşünmüşsünüz. Başkası sizi ayırıyor, bir diğeri de birleştirmeye çalışıyor. Dıştan gelen etkenlere kalmış işiniz, sizin de eşinizin de müdahalesi yok olaya. Şimdi ne olacak? Sizi ayıranın da eşinizin de hayatı baştan sona değişecek. Kaderleri, yazgıları, belki de sizinle ilgili olarak değişmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA