Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aydınlı
Merhabala bugün bir rüya gördüm kendimi ölmüş gördüm hissetim o anı gözlerim felan butun dünya ıle ilişkim kesilmişti sonra anlayamaddıgım bırsey oldu ve tekrardan dirildim ve bi akrabam ile kavga etmeye basladım ama o hıc karsılık veremıyordu suclu olduğunu bılıyordu sankı bana olanlardan dolayı sonra bırden kendımı bos bır arazı toprak vardı ve bu toprakta mezarlar vardı bu mezarların taşları ise ınsan kafası olan heykeldi eski bi osmanlı padişahı yıkın şu küçük heykelleri dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz ruhunuzu bedeninizden ayırmışsınız yani astral seyahat yapmışsınız. Ölmüş gibi hissetmeniz bu yüzdendir. Sonra da bedeninize dönüp yaşadıklarınızı rüyaya dökmüşsünüz. Astral seyahat konusunda bilginiz yoksa arama bölümünü kullanarak "astral" yazıp eski yorumlarımı ve açıklamalarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA