Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLMEK

25.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ferhat
Rüyamda ölmüşüm ama farkında deildim bir suçlu gibi kaçıyordu ruhum kaçarken bir çok kabristana felan rasladım neyse kendimi hastane gibi bir yerde buldum annem komşularımız felan vardı hepimiz oturuyoduk bana öldüğümü söylediler ben inanmadım hayır ben ölmedim felan dedim kağıt getirdiler 31 ağustos 6 ile 12 arasında vefaat etmişti yazıodu . elime yırtık kuran sayfası verildi ..isteyen allahla konuşabiliodu ama kimse korkudan gidemiodu ben gitmek istedim ve sonradan bende gidemedim ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhlarının katına çıkmış, onların hayallerinin içinden geçmişsiniz. Bunu geceleri uyku esnasında astral seyahat sırasında yaşıyoruz. Siz kendinizi o bölgede bulunca öldüğünüzü zannetmiş olmalısınız. Bu konuda önceden de çok yorum yapmıştım arama bölümünü kullanarak "astral" "ruh" yazıp yorumlarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA