Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

13.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Hayırlı gunler. Yengem rüyasında (6 yıl önce ölen agbimin eşi oluyor) agbimi görmüş,yüzüne vururak uyandırmış ,yengeme sarılmış özlemiş yengemde dur lambayı yakim yüzünü göreyim demiş ama agbim yok yakma demiş uyandıgında da gerçek gibiydi sanki geldi yanıma diyor.Yorumlarsanız sevinirim çok etkisinde kalmış birde kandil diye çok dua etmiş ölülerimize
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Birisi gelmemiştir ama yengeniz abinizin yanına gitmiştir. Uyku esnasında ara boyuta yapılan seyahatler gerçektir ancak mekanlar ve olaylar ölünün hayalleridir. Çok ilginç abiniz hala ara boyutta demek ki. Genellikle 2 yıllık bir süreçte ölüler katına çıkarlar. Abinizin yaşamı, inançları ve ölüm şekli bu sürecin uzamasına neden olmuş olmalı. Benim bu konuda eskiden yaptığım yorumları yengenizle birlikte okuyun. Arama bölümüne "yeni ölmüş" "yeni ölen yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA