Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZDAN UYARI ALMAK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Z.A.
Evim yerine yanlışlıkla üst kata çıkıyorum kapıyı açıyorum karanlık tenha kötü bir yer korkuyorum kapıyı kapatıp uzaklaşacakken önüme yaşlı kötü görünümlü cadı gibi bir kadın çıkıyor ben kaçmaya çalışırken üstüme geliyordu elime bıçak alıyorum sonra anneannemmerhum elindekini bırak diye bağırıyor sonra elimdeki bıçak ve yaşlı kadın yavaş yavaş yok oluyodu.Anneannem olduğunu bıçak ve kadın yok olduktan sonra görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneanneniz vefat edeli 2 yıl ya da daha az olduysa arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz. Vefatın üzerinden uzun zaman geçtiyse bu rüya, korku içerikli olduğu için bir bilinçaltı rüyası olabilir. Ölülerden alınan uyarılar genelde doğru şeylerdir. Eğer bu bir uyarı rüyası ise bazı radikal kararlar konusunda uyarılmış olabilirsiniz. Kesin karar vermeden önce iyice düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA