Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLEN SEVGİLİYİ GÖRMEK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Htc
Merhaba ben nışanlımı kaybedeli iki hafta oldu yapmadığı bişey yüzünden öldürüldü onu çok özlüyorum sürekli rüyalarımda..dün gece rüyamda hava yağmurluydu ikimizde ıslanıyoduk ben ona yagmurun altında ellerinden tutup beni bırakma lütfen dedim gülümsedi sacları ıslaktı ben ona ıslak fareye dönmüşsün dedim güldüm oda güldü sonra benden uzaklaştı daha öncesindede cinsel birliktekiğimizi gördüm rüyamda bunu gerçekmiş gibi yaşadım yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördükleriniz bilinçaltı rüyası henüz ama yakında onu gerçekten görmeye başlarsınız. Ölülerin ruhları dünyevi alemden kopunca bir ara boyuta çıkarlar. Araf da denilen bu boyut bir hayaller alemidir. Ben bu boyutla ve yeni ölenlerle ilgili çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bunları okuyun. Ben yeniden tekrar etmeyeyim aynı şeyleri. Nişanlınız şu anda bedenden ayrılışının şokunu atlatamamıştır. Ani ölümlerde bir kaç ay süresinde ruh kendini toparlayamaz ve hayal aşamasına bile geçemez. Ancak ara boyuttaki zaman kavramı ile buradaki zaman kavramı aynı değildir. Orada bu süreç çok daha kıza elbette. Siz tavsiye ettiğim şekilde yazdıklarımı okuduktan sonra hala bana bazı şeyler sormak isterseniz yazabilirsiniz. Başınız sağ olsun, ruhu huzur en kısa zamanda huzur bulur umarım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA