Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLEN BİRİNE SARILMAK

04.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay
Merhaba yıllar öncesi ölmüş abimi ara ara insan vücudunda görüyorum ve korkmuyordum..bu sabah onu tekrar gördüm..normal insan vücudunda değilde..bir hayalet görünümde bana doğru geliyordu ve sarılıyordu bende korkarak anneme sesleniyordum ama beni duymuyordu..az bir şey uyandığımda anneme bu sefer gerçekten seslendim beni duydu cevap verdi..sonra tekrar uyudum ve geçti sonra uyandım..kalktığımda annem bana seslendin ne oldu dedi.ve bende anlattım rüyamı NOT: Bu rüya diğer rüyalar gibi normal mi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölen birine sarılmak.. Abiniz nasıl vefat etti merak ettim. Normalde ölülerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl ya da biraz daha fazla bir ara boyutta beklerler. Bu boyut hayallerin tezahür ettiği bir alandır ve biz, bize yakın ölülerin hayallerine çekilir ve onların içinde yer alırız. Buraya kadar normal. Abinizin hayallerinin içinden geçiyor olabilirsiniz. Ancak yıllar önce öldü deyince şaşırdım. Ya abiniz çok şiddetli ve ani bir ölüm yaşamış ve ara boyut süresi çok uzamıştır ya da bu rüyalar sizin bilinçaltınızın ürünleridir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA