Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLECEĞİNİ ÖĞRENMEK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Green
Rüyamda halam fal baktırıyor beyin kanaması geçirip ölceğini söylüyorlar o da ben bu şekilde yaşayamam diyor pencereyi açıyor ben yanındayım abdest alcak sanıyorum bana dokunuyor sonra kendini birden atıyor ben şoka girdim o an ve diğer pencereye saplanıyor yorumunuz nedir halam bir sembol olabilir mi kafamın çok karışık olduğu bir dönemdeyim bu rüya beni çok etkiledi yorumlarsanız sevinirim tşk ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öleceğini öğrenmek.. Halanız sembol olabilir. Eğer sizi sembolize ediyorsa yaşayacağınız bir değişikliğe ayak uydurmanızın imkansız olduğunu söyleyebilirim. Ancak eğer rüya gerçekten halanızla ilgili ise (ki ben böyle düşüdüm) halanız yakında alacağı haberler üzerine ciddi fedakarlıklar yapıp hayatını değiştirmeyi düşünebilir. Ancak bu durum onu hiç beklemediği, kötü bir sürece taşıyabilir. Siz kendisini uyarın, şu sıralar hayatında değişiklik yapmasın, alacağı haberleri olgunluk içinde değerlendirsin, fevri davranmasın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA