Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLDÜRÜLMEK

24.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz34
Rüyamda çok eski olmayan bir okul binasındayım. Ağabeyim ve sanırım annem de var. Rüyamda yapmam gereken bir şeyi yapmamışım ve o yüzden de ağabeyimden saklanıyorum. Elimde de beni görünmez yapan bir alet ver. Fakat beni görmese de fark ediyor bende bir sınıfın eski ve paslı penceresinden o aletle gökyüzüne uçarak kaçmaya çalışıyorum. Annemde ağabeyimin beni yakalamasına engel olmaya çalışıyor. Tam kaçacaktım ki boynumda ki postacı çantasını tutarak çekiyor ve benim boynumun kırılmasını ve orada ölümüme sebep oluyor. Bütün bunları beni görmeden yapıyor. Not: Gerçek hayatta yaklaşık bir senedir görüşmüyorum. Rüyamı yorumlar mısınız? çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abiniz size çok zarar verecek, hayatınızı karartacak ya da değiştirecek bir şey yapmaya çalışıyor. Ne olduğunu bilemem ama bunu sizi görmeden uzaktan yapıyor. Elinizdeki alet ondan uzaklaşmayı başardığınızın işareti. Bir durumu kullanarak onu görmeyi bırakmışsınız ama o uzaktan da olsa size yetişecek. Bir mal-mülk meselesi varsa dikkatli olun, malı üzerine geçirebilir. Her türlü seçeneği düşünün ve önlem alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA