Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OKULA BAŞTAN BAŞLAMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serpil
Merhaba, ben üniversiteyi 5 yıl önce bitirdim 2 yıl uzattım tek dersten yarım dönem daha uzadı. Rüyamda son dönem derslerimden birkaç ders verememişim. Ama ben 1 sınıf derslerininden başlayarak okulu tekrar başlamışım 2.sınıfım derslerinin sonuçlarını okurken ben daha önce daha yüksek almıştım diye üzülüyor ben veremediğim dersleri verip mezun olacaktım niye sınava girip tekrar 1den başladım diye üzülüp yakınıp duruyordum. Bu rüya çok etkiledi nerde uyarıyor beni hala ilerleme kaydedemiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Okul, maddi dünyanın eğitimi ve rüyada aslında manevi bir eğitimi temsil ediyor. Bazı şeyleri yeterince öğrenememişsiniz, hayat sizi baştan sınıyor sanki. Yıllar önce yaşadıklarınıza benzer şeyler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi düşünün, nerede yanlış bir adım attınız ya da atmak üzeresiniz. Yıllar önce yaşadıklarınızı düşünün, yeniden yaşamamak için benzer kararlar almamalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA