Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA OKLA YARALANMAK

23.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kiraz Toy
21 yaşndaym ve ailemdn uzak yurtdşnda okuyorum.Rüyamda abimn bedenine grmş olarak gördüm.Bi asker beni ormanda okla yaraladı.Hissettm ama acımadı.Snra abimn bedennden çkıp ailemn yanına gdip anlattım.Küçük kamyonetle orman yerine geldik.Vuruldğmda orman zifiri karanlktı sonbahardı.Döndüğmde geceydi ama orman yeşil ve aydınlıktı.Abimn yerden almaya giderken uzakta bir kaplanın bi insanı kovaladğnı gördm.Sonra beni gördü abimi alıcakken üstüme doğru koştu tam zıplayıp saldırcakken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abiniz birisinin hedefinde. Toplum tarafından güvenilir olarak görülen bir kişi ya da bir kurum abinizi hedefine almış olabilir. Yaşandığında sarsıcı gelecek olaylar bir süre sonra düzelecek merak etmeyin. Devletin kurumlarından endişe edeceksiniz ama onlardan da bir zarar gelmeyecek size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA