Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖFKELİ OLMAK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yalnız fani
Rüyamda tanıdığım ve çok eskiden gördüğüm herkesi gördüm kan bağım olan yasayan ve ölmüş olan kişilerle kavga ederek tartışıyor ve anneme ve yengeme zarar veriyordum ama kan bağım olmayan kişiler evimin kapısında bekliyor ve dışarı çıktığımda kahkahalar atarak yolda yürümeye başladık ve burda bitti yalnız tek dikkatimi çeken kan bağım olan bütün herkez varken tek bir kişi yoktu oda ölen dayımın oğlu onunla kardeş gibiydik .... ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dayınızın oğlu yok çünkü onu çok seviyormuşsunuz. Diğerleri ise sizi sinirlendiriyor, hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanıza engel oluyorlar, sizin gibi düşünmüyorlar. İçsel olarak onlara kızgınsınız. Bu kızgınlığınız öfkeye dönüşmüş ve içinizdeki öfkeyi de rüyanızda boşaltmışsınız. Olayın gerçeği ise şudur; dışarıdaki hayat sahte, yüzünüze gülenler rol yapıyorlar, sahte sevinçler yaşıyorsunuz onlarla. Siz ailenizin söylediklerine kulak verin, huzuru onların yanında arayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA