Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

28.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kadir Sinan Gümüşlügil
Annemin evinin yıkıldığını görüyorum.Orada ablam ve annemin arkadaşları gayet neşeliler. Ne oldu fiye sorduğumda ablam annem çok istiyordu diye cevaplıyor. Kime sırdun soruma aynı cevabı veriyor. Maliyeti ne diye sorduğumda yüksek menlağ söylüyor.Kim ödeyecek soruma sen ve ben diye cevaplıyor.Benim durumumu nereden biliyorsun yurt dışında 2 çocuk okutuyorum diyorum.Ödersin ödersin diyor. Sen benim geleceğimi satıyorsun buna hakkın yok diye bağırırken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek hayatta da maddi sorunlarınız var ve sizin durumunuzda olmayan kardeşlerinizin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. İçinizde bir öfke birikmiş. Rüyada bu öfkeyi dışarıya boşaltmışsınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Negatif enerjileri bazen bu şekilde rüyalarda dışarı atarız. Ruhumuz bu durumdan olumlu etkilenir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA