Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

26.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mystery
Merhaba.Rüyamda kanser olduğumu ogrenıyorum.Ve hüngür hüngür aglıyorum gözlerimden yaş gelıyor.Sonrasında evimdeyim. Odam evimizden ayrıkmış yani kapı eşiğinden asagı bakınca bina odam ayrılmış sankı asagıları gorebılıyorum.ve şoyle elimle itince duvarı odam sallanıyor hafif.yagmur yagıyor.tüm camları kapatıyorum.sonrasında gercek hayatta ayrı oldugum sevgilimle rüyamda birlıkteymişim.ancak beni kızdırıyor telefonda konuşurken.ona bagrıp cagrıp bidaha beni arama bitsin diye suratına kapatıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağlamanız sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi söylüyor bize. Arama bölümüne "ağlamak" yazıp yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Merak etmeyin, hastalanmayacaksınız. Odanızın ayrılması artık yetişkin olduğunuzu söylüyor sanırım, yaşınızı bilmiyorum ama ailenizle yaşıyorsanız ayrılma vakti gelmiş olabilir. Öfkelenmeniz gerçek hayattaki öfkenizin boşalmasından kaynaklanan bir rüya. İyi bir rüya çünkü içinizdeki negatif enerjiyi salıvermişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA