Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet Biçim
Hocam merabalar. Benim Ablam evli ve kaynanasıyla sıkıntıları var .Bizim ailede hem onun kaynanası ile hemde damatla sıkıntılarımız var .Rüyama Gelince: Rüyamda hocam bizim damat anneme karşı ters bir hareketmi desem ters bir söz mü desem bunlardan bir tanesini yapıyor. Bende bu harekete hemen tepkimi ortaya koyuyorum eniştemi tehdit ediyorum. Sonra kavga ediyoruz . Sonrası malum uyanıyorum. Sizce bu rüyanın tabiri nedir hocam ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek hayatta çok sinir olduğumuz ve asla yüzüne karşı bu öfkemizi açıklayamadığımız kişiler çeşitli senaryolarla rüyamıza girerler. Amaç içimizdeki negatifi boşaltmaktır. Ve öyle de olmuş; öfkenizi kusup yüreğinizi serinletmişsiniz. Bu iyi bir şey çünkü bizi gerçek yaşadaki fevri çıkışlardan korur. Rüyanız haberci değil ama rahatlatıcı bir rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA