Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

08.07.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aishe
Rüyamda tüm aile fertlerimle ve ölü olan annemle hararetli bir biçimde tartışıyordum. Aslında ben küçükken biraz asiydim, gururumu indirmezdim. Annemi kaybettikten sonra duygularımı belli edemediğim için iyice pişman oldum. Rüyamda ise annem dahil tüm ailemle tartıştım, kendi bildiğimi okudum. Ama ilginç olan şu ki; rüyamda annemin vefat etme saati geldi, o vefat etti ve ben de duygularımı gösteremediğim için ona sarılarak ağladım. Çok ilginç bir rüyaydı, yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalar ilginç fenomenlerdir. Gerçek hayatta yapamadıklarımızı yapar, ruhumuzu rahatlatırız. Ağlar, bağırır, öfkemizi boşaltırız hatta bazen birilerini öldürür, bazen uçar, bazen denizin dibinde nefes alırız. Sizin de durumunuz budur. Egonuz baskın durumda ve incinmemek için kendinizi korumaya almışsınız. Zannediyorsunuz ki duygularınızı anlarlarsa sizi incitecekler. Rüyalarda egodan kurtulan ruh özgürlüğüne kavuşur. Tartışmanız, bastırdığınız öfkenizin ve isyanınızın dışa vurumu. Eğer bunu rüyalarınızda yaşamazsanız bu ağırlık sizi hasta eder. Ağlamanız da ruhunuzda biriken negatif enerjiyi temizlemiştir. Birkaç güne kadar kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA