Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖFKELENMEK

07.12.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen berivan bulut
Slm yine ben sevdiğim adamla evliyim ruya da cok kotu davranıyor bana bi kızımız var ablasındayız gelip bizi eve goturecek ama bebek hic durmadan aglıyor ve o dahada cok sinirleniyor sonra arabaya binip gidıyoruz o hep soylenıp duruyor bu arada evdeyiz annesi karsılıyor bızı kucagımdakı cocugu alıyor hemen ayagında sallamaya baslıyor o nefret icinde kızı annesının ayagından alıp benide kolumdan tutup benı ve cocugu odaya kapatıyor evdekı herkese bagırıp kızıyor yardım etmeyın dıyıp cıkıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevdiğiniz adam, hayata, size, ailesine ve belki de herşeye karşı öfke içinde olmalı. Talihinden ve yazgısından memnun değil, kendi içindeki savaş, hareketlerine yansıyor. Sizin onunla ilgili çekinceleriniz olduğunu düşünüyorum. Onu hem seviyor, hem de bu ağır öfkenin kurbanı olmaktan korkuyorsunuz. Ruh haliniz çelişkiler içinde, duygularınız rüyalarınıza yansımış. Küçük bir öneri, eğer gerçek hayatta evli değilseniz, birlikteliğinizi yeniden gözden geçirin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA