Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖFKE NÖBETİ YAŞAMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ego
Bir kız arkadaşım hoşlandığım onun haberi yok tabi ablasının evine davet ediyor yemek yiğeceğiz gelsene felan diye bende gidiyorum ama benim hiç sevmediğim bi çocuk var ne alakaysa oda geliyor onlara biz otururken kız arkadaşım deliriyor bunu nie çağırdın die ama evde kırmadığı bişey kalmıo ablası çıkıp gidiyo ne haliniz varsa görün gibilerinden enişte odaya kitliyo kendini kız arkadaşım en son bıçakla üstüme yürüyor hiç arkadaşın gelmeden görüşmiycekmiyiz die söylene söylene
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pek anlamadım aslında rüyayı. Siz bir kadınsınız ve hoşlandığınız bir kadın arkadaşınız mı var? Enişte kim? Anladığım kadarı ile yorumlayayım. Kız arkadaşınız belli ki ailesi ile sorunlar yaşıyor. Fevri davranışları nedeniyle ailesi ile arası açılabilir, küslükler, ayrılıklar meydana gelebilir. Üstelik bu durum ablasının ailesinde geri dönüşümü olmayan sorunlar çıkartacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA