Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖFKE DOLU BAKMAK

07.06.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seren89
Rüyamda ben ve arkadaşlarım caddede denk geldiğimiz bir düğünde gelin ve damat için iyi dileklerin yazıldığı kartlara iyi şeyler yazarken eski sevgilim ve abisini gördüm . Bir mağazadan çıkıyorlardi . Bana korkunç gözlerle bakıyordu yarı sinirli yarı sitem dolu anlatilmaz ya . Sonra o bakışlarla yanıma topallayarak geldi . Urkuyordum bakışlarından ve benle konuşmaz diye düşünüyordum ama o gayet sakin bir şekilde benle konuşmaya çalışıyordu ve bu sefer normal bakıyordu .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruh hali değişken biri. Sizden uzakta iken sizi yargılıyor, kıskanıyor, size öfke duyuyor. Bu durum kendisinden kaynaklanıyor, size güvenmemesinin sebebi aslında kendine güvenmemesi. Ve siz yanında yokken o sendeleyen, ayakta zor duran bir insan. Oysa yanınıza geldiğinde sizin ilginiz, varlığınız ve sevginizle mutlu ve kendine güvenen bir insan haline geliyor. Ancak her durumda böyle bir erkekle yaşamak çok güç olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA