Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖDÜL ALMAK

22.08.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülhan eser
İsveç gibi Nobel verilen ülkenin salonundayım.İngilizcemle yol yöntem bulmaya çalışıyorum telaşlıyım.Kürsüdeki bayan aksanlı bir dille kutu içinde dolma kalem hediye ediyor şeffat ön kapaktan görünüyor.Kürsüde kitap gibi kapalı kutulardan alıp açmaya çalışıyorum ama başaramayınca bırakıyorum.Yazdığım kitabın güzel olmadığını söylüyorlar fısıltılı bir ses(Gerçekte böyle bir şey var)Soğuk İskandinav ülkesi çok üşüdüğümü hissediyorum kimse de yok.Aşağıda jandarma gibi iki adam görünce rahatlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekte olanı anlamadım, İskandinav ülkesi mi? Yoksa kitabınızın güzel olmaması mı? Ne olursa olsun hayatınızda bir başarı söz konusu. Bu başarı sizi yazmaya teşfik edecek. Ancak başarıyı yalnız kutlamak, yaşamak ve tartmak zorundasınız. Hayatınızda bir sevgili, bir dost, bir kardeşin eksilikliğini hissediyor olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA